horso by themebuzz

Spotkanie z mieszkańcami Gminy Miejskiej Szczytno

This content has been archived. It may no longer be relevant

29 grudnia 2022 roku odbyło się spotkanie z mieszkańcami Gminy Miejskiej Szczytno w celu promocji programu SIM oraz przybliżenia korzyści wynajmu.

Gmina Miejska Szczytno jest w trakcie naboru przyszłych najemców mieszkań. By zwiększyć świadomość i zainteresowanie mieszkańców programem zostało zorganizowane spotkanie z pracownikami Gminy Miejskiej Szczytno oraz Prezesem i pracownikami Spółki.

 Głównym tematem było przypomnienie na czym polega zadanie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej oraz omówienie warunków wynajmu mieszkań w bloku, który już niedługo powstanie w miejscowości Szczytno przy ul. Sobieszczańskiego.

 Przypomnijmy, że wniosek o kredyt SBC na inwestycję w Gminie Miejskiej Szczytno przeszedł do drugiego etapu procedowania, niedługo planowane jest również ogłoszenie przetargu na roboty budowlane.

 Na spotkaniu poruszono tematy związane z finansowaniem inwestycji, wysokością czynszu, zastosowaniem technologii odnawialnych źródeł energii. Przedstawiono również elementy wykończenia oraz możliwość wpływu przyszłych najemców na wygląd mieszkania.

 Link do strony Gminy z informacjami o naborze: Nabór Gmina Miejska Szczytno  

Skip to content